Teklif Al

HRA Global Lojistik alanında profesyonel ihracat hizmeti veren firmalardan biridir. Sektörün önde gelen isimlerinden biri olan firmamız farklı firmalara yurtdışı kaynaklar üzerinden aracılık yapmaktadır. HRA Global Lojistik olarak gümrük mallarının ülke içerisine girişini güvenli hale getiriyoruz. Bu şekilde ihracat danışmanlık hizmetleri de daha kapsamlı hale gelmektedir.

Uluslararası ticarette gelişmiş teknikler sayesinde yurtdışı bağlantıları daha güçlü hale getirmekteyiz. Gemi ve uçaktan gelen malları ülkeye güvenli bir şekilde sokma konusunda hizmet vermekteyiz. Ticaret ihracat alanında faaliyet gösteren firmamız farklı firmalar ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Firmaların ihtiyaç duydukları ürünleri onlara temin edecek şekilde gümrük malları getirilmektedir.

Pazarlarda potansiyel satış imkanı bulunan ürünleri pazar alanına getirmekteyiz. Firmamız uluslararası pazarlarda satış için birden fazla ürün çeşidi getirmektedir. İsteyen firmalara özel her kategoride ürün temiz etmekteyiz. İhracat alanında çeşitli ürün seçenekleri sunmaktayız. Hedef pazarlardaki potansiyel ürünlere özel taşımacılık ve depolama faaliyetleri devam etmektedir.

İhracat İşlemleri Nasıl İlerler?

Potansiyel müşterileri ve pazar alanını araştıran firmamız yurtdışı kaynaklardan pek çok ürün getirmektedir. İthalat ve ihracat yapmak isteyen firmalar için hedef pazarlar oluşturulmaktadır. Firmamız potansiyel alıcılarla iletişime geçerek gümrük tarafından malların gerekli kontrollerini yerine getirmektedir. Kontrol edilen mallar daha sonra vergi ödemesi ile ülkeye giriş yapmaktadır.

İthalatı ihracatına uygun şekilde yapan firmamız alanında en başarılı çalışmaları aralıksız yürütmektedir. Dış ticaret faaliyetleri de bu şekilde sorunsuz ilerlemektedir. Firmamız her an açık hizmet vermektedir. Büyümek isteyen firmalara özel ihracat çalışmaları ve danışmanlık hizmeti sunan firmamız HRA Global Lojistik firmaların ihracat çalışmalarını özenli tamamlamaktadır.

Pazar araştırması için firmalar kendi içlerinde iletişime geçmektedir. Yurt dışında bulunan her ürün çeşidi ülkemize de gümrük tarafından girmektedir. Aynı zamanda danışmanlık alanında tüm bilinmesi gereken konular öğretilmektedir. İhracat işlemleri gelen ürünlerin kontrolleri ve vergi ödemeleri ile başlamaktadır. Ardından indirme, taşıma ve depo alanlarına yerleştirme koşulları devam etmektedir.

Hedef Pazara Uygun Ürün Seçenekleri Sunma

Hedef pazarına uygun ürünler getirmek firmaların kazanç oranını da arttırmaktadır. Bu şekilde her alanda ürün seçeneği oluşturulmaktadır. Ürünlerin her biri kontrol edilerek hasar tespiti yapılarak ülkeye sokulmaktadır. Bu şekilde firmamız HRA Global Lojistik gelişmiş teknoloji kullanmaktadır.

Dünyanın her yerinden getirilen ürünler gümrük koşullarını tamamlayarak global alanda satışa çıkarılmaktadır. Hedef pazar belirleme süreci de firmalar tarafından araştırılarak takip edilmektedir. Firmamız büyük çapta hizmet vererek firmaların büyümesi alanında danışmanlık sunmaktadır.

Potansiyel Alıcılara Uygun Şekilde İhracat Danışmanlığı

Potansiyel alıcılara uygun şekilde yapılan ihracat aynı zamanda firmaların büyümesine de yardımcı olmaktadır. Pek çok fırsatın bir araya getirildiği firmamız içerisinde danışmanlık sorunsuz bir şekilde ilerlemektedir. İhracat danışmanlığı günümüzde en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasına girmektedir.

Bu alanda atılım yapmak isteyenler de potansiyel alıcıları belirleyerek hedef pazar kontrollerini tamamlamaktadır. Aynı şekilde şirketlerin yurtdışı pazarındaki gelişimine de katkı sağlamaktadır. Global dünyada yurtdışı ithalat ve ihracatı oldukça geniştir.

Dış Ticaret Hizmetleri Nasıl İlerler?

Dış ticaret hizmetleri ihracat danışmanlığı ile daha sorunsuz ilerlemektedir. Pazar araştırmasının yapılması da firmaların hem kendi içerisinde gelişimine hem de diğer ülkelerdeki ilerlemesine katkı sağlar. İhracat yapmak isteyen firmalar kendi hedef kitlelerine uygun şekilde pazar alanı oluşturmaktadır.

Bunun için ülke dışında ürün getirilmektedir. Gümrük malları bölümünde yer alan bu mallar ihracat danışmanlığı ile pazar alanına çıkarılmaktadır. Dış ticaret kozmetik başta olmak üzere otomotiv ve teknoloji alanında da ürün çeşidi sunmaktadır.

İhracat Danışmanlık Hizmetleri Nelerdir?

İhracat danışmanlık ve dış ticaret hizmetleri HRA Global Lojistik tarafından gerçekleşmektedir. Her geçen gün ticaret alanında gelişimler artmaktadır. Aynı şekilde firmanın kendi içerisinde büyümesini de sağlamaktadır. Pazar araştırılmasının önceden yapılması ve ürünlerin ona göre seçilmesi de planlama alanında ihtiyaçları kapsamlı hale getirmektedir.

Pazar analizinin yapılması ve ticaretin sistematik bir şekilde gelişimini sağlaması için ihracat danışmanlık avantaj yaratmaktadır. Bunlara ek olarak tüm pazar müşterileri ve potansiyel müşteriler de detaylı bir şekilde araştırılmaktadır.

Kimler İhracat Yapabilir?

İhracat yapmak isteyen her bir firma kendi içerisinde bütçe planlaması yapmaktadır. Aynı şekilde danışmanlık hizmetleri sorunsuz ilerlemesi için firmamız HRA Global Lojistik her alanda ihtiyacı karşılamaktadır. Yurtdışı kaynakları olan kişiler için dış ticaret işlemleri de daha aktif ilerlemektedir.

E-ihracat çalışmaları da bu şekilde daha aktif gerçekleşir. Belirlenen strateji üzerinde ilerleyen firmamız dış ticaret ve pazar alanının genişlemesi için özel analizler yapmaktadır. Uluslararası çalışmalar da tüm bunları kapsamaktadır. Rakipler ve ürün analizlerinin yapılması ihracatı kolaylaştırır.

Gümrük Mallarının Korunması Nasıl İlerler?

Gümrük mallarının korunması için firmaların bu alanda kaliteli hizmet vermesi gerekmektedir. Danışmanlık çalışmaları bu şekilde gereklidir. Özellikle mevcut pazar halinin araştırılması ürün seçimlerini de daha kolay hale getirmektedir. Hedef pazarın takip edilmesi ürün çeşitliliği arasında yapılan seçimleri de kaliteli hale getirmektedir.

Bunun yanı sıra hedef pazarlama süreci e-ticaret sistemini de geliştirmiştir. Gümrük malları kapsamında ürünler denetlenerek ihracat alanında hizmetler sunulmaktadır. Üstelik firmamız HRA Global Lojistik her firma ile iletişim halindedir.

İhracat Danışmanlık Hizmetlerinin Faydaları Nelerdir?

İhracat danışmanlık hizmetleri firmaların diğer firmalar ile iletişimini kolay hale getirmektedir. Birden fazla firma ile aynı anda çalışma gerçekleşen şirketler kendi kazanç oranını da arttırmaktadır. Pazarlama süreci hakkında da tüm bilinmesi gerekenler bu şekilde öğrenilmektedir.

Yüz yüze yapılan görüşmeler sayesinde hedef pazar net şekilde belirlenir. İhracat departmanları sorun çözümleri için kesintisiz çalışma göstermektedir. İhracat için destek alan firmaların her biri için ticaret alanındaki gelişimler ve pazar alanlarının sayısı da kısa sürede artmaktadır.

Teklif Formu
Bizimle İletişime Geçin
+90 216 445 00 54 İletişim
0%