Teklif Al

Denizyolu taşımacılığı şüphesiz en yaygın ulaşım şekillerinden biridir. Günümüz ihracat ya da ithalat işlemlerinde, maliyetleri düşük tutmak istediğinizde HRA Global Lojistik rekabetçi Denizyolu taşımacılığı hizmetleri en iyi seçimdir.

Taşıdığımız büyük hacimli kargo ve birlikte çalıştığımız çok çeşitli taşıyıcılar sayesinde, dünyanın her yerindeki tüm büyük limanlara ve limanlardan size rekabetçi fiyatlar, sık seferler ve ihtiyacınız olan kapasiteyi sunmaktadır. İhtiyaçlarınız ister karmaşık ister basit olsun, eşyanızın türü ne olursa olsun size yardımcı olunur. Bu kapsamda konteyner taşımacılığı tüm taşıma ihtiyaçlarınıza çözümlerle size destek olur.

Denizyolu taşımacılığı Hizmetleri

Uluslararası taşımacılığını değerlendirirsek, taşınan miktarlar açısından deniz sistemi, karayolu sistemi veya demiryolu sisteminden çok daha önemlidir. HRA Global Lojistik tarafından hem ithalat hem de ihracat malları için, yerel koşullara bağlı olarak ihtiyacınıza göre tüm büyük limanlarda, yerel ve uluslararası ihracat ve ithalat yönetimi kurallarına uygun bir şekilde hizmetler sunulmaktadır.

Bu kapsamda HRA Global Lojistik bünyesinde çalışan ekipler de ayrıntılı bilgiye sahip deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Personeller, her ülkede ihtiyaç duyulan gereksinimleri anlamanıza yardımcı olabileceği gibi teslimat yönetimi konusunda da size destek olmaktadır. Tedarik zinciriniz için lojistik veya depo yönetimi yardımına ihtiyacınız varsa, bu konuda da gerekli destek sağlanmaktadır.

Konteyner Taşımacılık İşlevleri

Genel olarak ihtiyaca bağlı olarak konteyner taşımacılığının hizmetin en üst seviyesinde yapıldığını belirtmek gerekir. Bu noktada yük çeşitleri ya da yük tonajları konteyner seçimini etkileyen en önemli faktörler olmaktadır.

Denizyolu taşımacılığında full konteyner yükü (FCL) hizmeti; kapıdan kapıya ve limandan limana şeklinde yapılmaktadır. Dünya genelinde her yük varış noktalarına hem kapıdan kapıya hem de limandan limana eksiksiz bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Bu konuda HRA Global Lojistik en zorlu nakliye ihtiyaçlarını karşılamak adına, işiniz nerede olursa olsun, programlarınıza uyum sağlayarak şirketinize en uygun olan konteynerleri sağlamaktadır. Yük çeşidinize göre en özel ekipman ihtiyaçlarınızda uzman ekipler, kuru konteynerler ya da özel konteyner kapsamında reefer konteyner sağlamaktadır. Bu konuda yük sahibine uygun olan konteynerler tercih edilir.

Denizyolu Taşımacılığı Hizmet Ağı

HRA Global Lojistik sadece ürünlerinizin Denizyolu taşımacılığını değil, aynı zamanda gümrükleme ve tarife sınıflandırmasını da kapsayan kapsamlı bir hizmet sunar. Bunların tümü şirket içi uluslararası nakliye uzmanlarından oluşan ekipler tarafından gerçekleştirilir.

Bu konuda geniş acente ağımızla en kısa transit süre ile aktarmasız bir şekilde yük taşıma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Denizyolu taşımacılığı hizmet kapsamında LCL de küçük gönderiler için uygun maliyetli bir seçenektir.

Denizyolu Taşımacılığı Hizmet Kalitesi

Gönderileriniz hızlı ve verimli bir şekilde konteynerlere yerleştiriliyor, böylece düşük hacimlerde bile ekonomik bir Denizyolu taşımacılığı hizmetinden yararlanılıyor. Bu da firmanın taşıma maliyetini minimum seviyede tutuyor. Bu da maliyetleri kontrol etmemize, üçüncü taraf müdahalesinden kaçınmamıza ve yer hizmetleri maliyetlerini azaltmamıza olanak tanımaktadır.

Karmaşık ve yaratıcı gönderilerde dünya ticaretinin her alanında uzmanlaşan ekipler, acil, pahalı ve çeşitlendirilmiş gönderileri lojistik zinciri boyunca son derece dikkat ve özenle teslim etmek için en son araçları ve teknolojileri kullanır. Bu bağlamda HRA Global Lojistik olarak sahip olduğumuz, deneyim taşımacılık ağında müşterilere çok büyük avantajlar sağlar.

Denizyolu Taşımacılığı Özellikleri

Denizyolu taşımacılık türleri arasında özel kargo taşımanız gerekiyorsa, taşıdığınız ürünlerin benzersiz özelliklerine yönelik bir denizyolu taşımacılığı hizmetinin olması gerekir. Bu kapsamda bozulabilir malların lojistiği ve soğuk zincir proje lojistiği gibi alanlara özel konteyner ekipmanları sağlanmaktadır. Aynı zamanda ürün tonaj özelliklerine bağlı olanak 40’lık ya da 20’lik konteyner seçenekleri de sunulmaktadır.

HRA Global Lojistik özel ihracat hizmetleri tüm iştiraklerdeki özel ihracat ekipleri, yabancı ülke uyumsuzluk risklerin ve idari zamanı azaltmak için hizmetler, pazarlar, iş kolları ve denizyolu taşıma belgesi hakkında müşterilere gerekli tavsiyelerde bulunur ve her konuda yardımcı olur. Malınızın miktarına ve kalitesine bağlı olarak farklı bir Denizyolu taşımacılığı seçebilirsiniz. Bu noktada gerekli olan öneri ve yardımlar HRA Global Lojistik tarafından yapılmaktadır.

Denizyolu Taşımacılık Özel Hizmetleri

Dünya ticaret ağı eksiksiz bir tedarik zinciri hizmeti sunulması bakımından son derece önemlidir. Bu kapsamda HRA Global Lojistik, özel navlun ve depolama operasyon ekipleri, Avrupa ve dünya çapında envanter yönetimi ve son mil teslimatları ile deniz operasyonlarını tamamlar.

Firma her alanda aynı teknolojiyi ve aynı prosedürleri kullanıyor. Bu da ekibinizin dünyanın herhangi bir yerindeki verilerin güvenilirliğine ve görünürlüğüne güvenebileceği anlamına geliyor.

HRA Global Lojistik tarafından taşınan tüm ürünler için, dünyanın tüm önemli limanlarında malların giriş / çıkış gümrükleme, depolama veya benzeri lojistik hizmetleri sunuluyor.

HRA Global Lojistik ayrıca komple ve parsiyel büyük işler taşımacılığı hizmeti olmak üzere bunun yanı sıra gümrükleme, liman hizmetleri, gemi kiralama ve kombine taşımacılık da yapmaktadır.

Denizyolu Taşımacılık İşlemleri

HRA Global Lojistik Denizyolu taşımacılığı maliyet açısından rekabetçi bir yol izlemektedir. Operatörlerimiz, gönderiyi kişiselleştirmek ve taşıma isteklerinizden herhangi birini en iyi şekilde karşılamak için size çeşitli olanaklar sunar.

Sahip olduğunuz yüklerin tek bir limandan ulaşımı ya da aktarımını şekilde uygun maliyetli ulaşımını sağlar. Bu bağlamda tercih edilen konteyner taşımacılığı her ne olursa olsun sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek özellikte olmaktadır.

Buna göre HRA Global Lojistik geniş hizmet ağının yanında taşımacılığın her alanında fayda sağlamaktadır. Ekonomik ulaşım isteyenler için deniz yolu ulaşım tercihi idealdir. Bu konuda HRA Global Lojistik deneyimleri, Denizyolu taşımacılığını en küçük ayrıntısına kadar organize etmekte ve yönetmektedir.

HRA Global Lojistik denizyolu taşımacılığı hizmetlerinde, limandan limana nakliye sürelerini kısaltmak için en iyi yöntem ve güzergahı belirliyor, yükleme ve boşaltmanın tüm aşamalarını ayrıntılı bir şekilde ele alıyor. Güvenlik ve detaylı kontrol daima en ön planda yer alıyor.

Ayrıca taşıma belgeleri nelerdir konusu için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Teklif Formu
Bizimle İletişime Geçin
+90 216 445 00 54 İletişim
0%