HRA Global Lojistik taşımacılık, dünya çapında lojistik hizmetlerine imza vermektedir. Kurumsal alanda ticari faaliyetlerini yürüterek eksiksiz hizmet sunmaktadır. Faaliyetleri arasında Karayolu taşımacılığı, Denizyolu taşımacılığı, Havayolu taşımacılığı ve Gümrükleme işlemleri bulunmaktadır.

konteyner-tipleri-ve-olculeri.jpg

Ayrıca Dış ticaret danışmanlığı, ithalat- ihracat danışmanlığı faaliyetleriyle de sektöre büyük yenilikler sunmaktadır. HRA Global Lojistik ekibinden alınacak üst kalite hizmet ürün güvenliği ve kusursuz teslimat sağlamaktadır. Karayolu, denizyolu ya da hav yolu taşımacılığı konusunda en doğru hizmet adresi HRA Global Lojistik tir.

Sizin hizmet ihtiyacınız ve ürün gereksiniminiz hangi türden olursa olsun gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. HRA Global Lojistik kurumsal kaynaklı çalışmalarıyla evrensel alanda güvenli hizmet taşımaktadır.

HRA Global Lojistik Hizmetleri

HRA Global Lojistik uzun yıllardan bu güne, evrensel alanda ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Lojistik hizmetleri gelişen teknoloji ve ticari sınırların kalkmasına bağlı olarak hızla gelişmektedir. HRA Global Lojistik bünyesinde bulunan tank konteynerler genel amaçlı olarak kullanılabilmektedir.

Deniz taşımacılığı Türkiye’nin bu konuda avantajlarına bağlı olarak ithalat ve ihracatta büyük yer tutmaktadır. Kurumsal ticari faaliyetlerin yürütülmesinde tüm lojistik hizmetlerinin yeri bulunmaktadır. Bu alış- varış mesafesi ve ürünün taşınma özelliklerine bağlı olarak seçilmektedir.

Deniz taşımacılığı sistemlerinin gelişmiş olması her türlü mal ve hizmetin en iyi şekilde verilmesini sağlamaktadır. Deniz taşımacılığının en önemli Ekipman konteynerlerdir. Ful konteyner yükü olarak ifade edilen sistemde hizmet kapıdan kapıya veya limandan limana şeklinde verilebilmektedir.

Konteyner ölçüleri hizmet türü ve yük özelliklerine göre kullanılmaktadır. Sizin ihtiyacınız olan konteyner üstü açık mı? Yoksa genel amaçlı mı olacak en doğru şekilde kullanılmaktadır.

Konteyner Taşımacılığı Nedir?

Konteyner taşımacılığı, ürünlerin en güvenli şekilde taşınabilmesi demektir. Bu konuda HRA Global Lojistik, evrensel alanda ilk tercihler arasında bulunmaktadır. HRA Global Lojistik bu konuda sahip olduğu lojistik sistemleri ve teknik ekibiyle kusursuz hizmet vermektedir. Konteyner ölçüleri 20 Dc bütün yük türlerine uygun donatılı olarak hizmet vermektedir.

Dünyanın her yerinden güvenle en hassas ürünleri dahi taşıyabilen FLC sistem konteyner hizmeti verilmektedir. HRA Global Lojistik hizmetleri arasında size uygun sistemi seçerek güvenle hizmet alabilir, ürün güvenliğinizi koruyabilirsiniz. Üstü açık konteyner olarak bilinen Open top konteyner kalın tabanı sayesinde yüklerin hassasiyetine güvenlik sağlamaktadır.

Ayrıca soğutucu gereksinim ihtiyaçlı ürünler için 20Dc Reefer konteyner kullanılmaktadır. Bulunduğunuz yerden iletişim kurarak ürün ve ihtiyaçlarınızı bildirerek en uygun lojistik hizmeti alabilirsiniz.

Konteyner Özellikleri

Konteynerin, taşınması gereken mal-ürün için en uygun özelliklere sahip olması gerekmektedir. Üstü açık-kapalı mı?, soğutma sistemli mi yoksa her işe uygun konteyner mi gerekiyor? Bilinmesi büyük önem taşımaktadır.

Tüm detaylar netleştirildikten sonra denizyolu taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Yapılacak sözleşme uyarınca ürünleriniz bulunduğu noktadan alınarak güvenle hedef noktasına iletilmektedir. Open top(üstü açık) konteynerler üstten taşıma özellikli yükler için kullanılmaktadır.

Yükleme işlemi bittikten sonra yükün üzeri güvenli branda kapatılarak taşınmaktadır. Ancak bu sistem özel ekipman olarak tanımlanmaktadır. Bu duruma bağlı olarak navluna (surcharce)ilave masraf eklenebilmektedir. Hassas yüklerin taşınması için gereken reefer sistem(soğutucu)özellikli gemiler kullanılmaktadır.

Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu taşımacılığı olarak ifade edilen konteyner taşımacılığı, tüm dünyada ilk sırayı almaktadır. Denizyolu taşımacılığı, her tür ölçekli ürün taşımaya en uygun sistem olarak kullanılmaktadır. HRA Global Lojistik , sektörün öncülüğü sorumluluğunu en iyi şekilde taşımaktadır.

Genel amaçlı konteynerler yükün bulunduğu yerden varış noktasına güvenle taşımaktadır. Rekabetin en belirgin yaşandığı deniz taşımacılığı sisteminde güven ilk koşul olarak düşünülmektedir. Lojistik hizmet alacak olanların öncelikle araştırma yaparak güvenilir firmalarla çalışması önerilmektedir.

Bu konuda HRA Global Lojistik yılların profesyonelliği sayesinde ilk tercih olmaktadır. Kendilerini tercih eden müşterilerinin mutluğundan aldığı güvenle yoluna devam etmektedir. HRA Global Lojistik birikimli personeli ve ileri teknoloji sistemleriyle eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde de önde gelmektedir.

Konteynere kapıdan yüklenen ürün tam zamanında varış noktasına teslim edilmektedir. Bu konuda üstün hizmet kalitesi ve ürün güvenliği sağlanmaktadır. HRA Global Lojistik uzmanlarından danışmanlık alarak;

İhracat ve ithalat hangi araçlarla yapılmalıdır?

  • Yerel ve Global ticari faaliyetlerin yürütülüş şekilleri,
  • Personel özellikleri ve temini,
  • Gümrük mallarının korunma ve depolama gereksinimi,
  • Hedef pazara yönelik dış ticaret faaliyetlerinin işleyişi,
  • Depolama, satın alma ve ihracat- ithalata uygun ürün seçimi,
  • Kurumsal ve bireysel lojistik hizmeti ayrıcalıkları,

Lojistik zinciri halkalarının düzeni ve hizmet şekli konusunda bilgi sahibi olunabilmektedir.

HRA Global Lojistik Dış Ticaret Faaliyetleri

HRA Global Lojistik, alnında en iyi hizmetlere imza vererek ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Dünyanın her yerine hizmet kalitesini kanıtlamanın verdiği güvenle tercih edilmektedir. Soğutucu sistemleri, üstü açık konteyner seçenekleriyle her işe uygun ekip ve ekipmana sahiptir. Bulunduğu noktaya geliş öyküsünde güven bulunmaktadır.

Evrensel alanda uzun yıllardan bu yana verdiği sayısız hizmet şekli ve eğitim kalitesiyle tanınmaktadır. Konteyner taşımacılığında uzmanlık sahibi olarak müşterileri tarafından da rakiplerine karşı tercih edilerek müşteri memnuniyeti kazanmaktadır. Reefer konteyner, açık konteyner ve FLC sistem ekipmanlarıyla hizmette sınır tanımamaktadır.

Sahip olduğu lojistik teknolojileri ve kalifiye personeli sayesinde tüm dünyaya hizmet sunmaktadır. HRA Global Lojistik bünyesinde bulunan iç ve dış ticaret faaliyetleri yanında depolama, Gümrükleme hizmetleri de vermektedir. Ayrıca ihtiyaç sahiplerine ihracat, ithalat ve lojistik hizmet alanında eğitim danışmanlığı verilerek sektörde hizmet kalitesi geliştirilmektedir.

HRA Global Lojistik Çalışma Sistemi

İş dünyası sayısız hizmet, ürün alıcı-satıcı arasında el değiştirme şekliyle sürdürülmektedir. Bu noktada HRA Global Lojistik sektöre sunduğu hizmet kalitesiyle öne çıkmaktadır. Küresel alanda kesintisiz hizmet vererek yoluna devam etmektedir. Uluslararası hizmetler arasında, ihracat, ithalat, depolama ve gümrükleme sistemleri bulunmaktadır.

Tedarik zincirinin kusursuz yönetilebilmesi için teknik çözümler üreterek çalışmaktadır. HRA Global Lojistik olarak verimli ve düzenli çalışmalarıyla müşteri memnuniyeti kazanmaktadır. Alanında en iyi eğitimleri almış ve sektörde profesyonellik geliştirmiş bulunan personeliyle farkını kanıtlamaktadır.

İthalat ve ihracata uygun ürün seçiminden, Pazar analizine, taşıma araçlarından çalışma takvimine kadar tüm detayları takip etmektedir. Sizin hangi ürün ve hizmet ihtiyacınız bulunuyor ise en kısa sürede iletişim kurarak HRA Global Lojistik ekibiyle çalışabilirsiniz.

Mal ve ürününüz bulunduğu yerden güvenle alınarak tam zamanında varış adresine teslim edileceğinden emin olabilirsiniz. HRA Global Lojistik firması kurumsal alanda sunduğu hizmetlerine devam etmektedir. Bu konuda ihtiyaç sahipleri hem teknik eğitim desteği hem de konteyner hizmeti alabilmektedir.

Bizimle İletişime Geçin
+90 216 445 00 54 İletişim
0%